Z Vídně do Nepálu: Káthmándú s odbavenými zavazadly
8.11.2023

Z Vídně do Nepálu: Káthmándú s odbavenými zavazadly

14 339

O této nabídce

Se zajímavým tarifem vybízejícím k cestě do Nepálu přichází indická letecká společnost Air India. V její současné nabídce ulovíte zpáteční letenky z Vídně (VIE) do hlavního města asijského státu ležícího v podhůří Himálaje, Káthmándú (KTM), za lákavou cenu 14 339 Kč. Spolehnout se navíc můžete na štědrou zavazadlovou politiku dopravce, jelikož i základní tarif „Economy Basic“ zahrnuje bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel s celkovou hmotnostní až 46 kg. Cestou do Nepálu i zpět vás čeká jeden klidný přestup na letišti v indickém Dillí (DEL). Všechny dostupné termíny – tarif platí pro cesty od listopadu do dubna příštího roku – naleznete přehledně sesumírované v našich kalendářích níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Nepál je srdcovka

Nepál je snem a směsicí neobyčejné kultury a přírody beroucí dech. Dramatická silueta Himálaje vás bude provázet na každém kroku touto úchvatnou zemí, rozervaná skaliska a hory tyčící se vysoko do nebe vás svou sílou srazí na kolena. Respektujte jejich nehostinnost a své výpravy do bílé divočiny dobře važte. Navštivte Káthmándú, potkejte se s místními lidmi, uctěte klid a mír v buddhistické svatyni Svájambhú, tibetsky vznešené stromy. Vydejte se za divokou zvěří na jih země, pokud vás potká štěstí, spatříte nosorožce indického, tygra bengálského či levharta skvrnitého. Nepál je srdeční záležitostí a na jeho návštěvu už nikdy nezapomenete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu

Cestování do Nepálu je již  „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou zůstává povinnost disponovat turistickým vízem, které ale snadno získáte po příletu do Káthmándú. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Náhled letenky z Vídně do Káthmándú za 14 339 Kč

Z Vídně do Nepálu: Káthmándú s odbavenými zavazadly


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)