Z Vídně do kyperského Pafosu v září a říjnu
31.7.2022

Z Vídně do kyperského Pafosu v září a říjnu

1 157

O této nabídce

Ceny letenek na Kypr vystřelily během letních měsíců do poměrně vyšších cenových hladin, ale minimálně v termínech na přelomu léta a podzimu opět začínají klesat na zajímavé částky. V rezervačním systému aerolinky Ryanair máte možnost ulovit zpáteční letenky z Vídně do Pafosu na západním pobřeží ostrova za 1 157 Kč! Létá se dokonce 5× týdně (pondělí, středa, čtvrtek, pátek a sobota) a levné letenky na vás čekají v druhé polovině září i během října. Tou dobou již na ostrově nebudou panovat extrémní horka, ale vody Středozemního moře budou po letě stále krásně vyhřáté.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte si však roušku, neboť nošení ochrany dýchacích cest bylo ve vnitřních prostorách reinstalováno během července.

Kompletní informace, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v příkladovém termínu vyjde na cca 800 Kč /den.

Náhled letenky z Vídně do Pafosu za 1 157 Kč

Z Vídně do kyperského Pafosu v září a říjnu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)