Z Vídně do Kosova: podzimní letenky do Prištiny
8.7.2022

Z Vídně do Kosova: podzimní letenky do Prištiny

741

O této nabídce

Levné letenky na Balkán jsou jednoznačně doménou maďarské aerolinky Wizz Air. V aktuálním tipu si posvítíme na podzimní letenky do Kosova! Zpáteční letenky z Vídně do Prištiny ulovíte v rezervačním systému dopravce za pohodovou cenu 741 Kč! Letenky jsou navíc za tuto částsku dostupné pro všechny cestovatele bez výjimky (není třeba ani členství ve Wizz Air Discount Clubu). V září i říjnu se počítá se čtyřmi rotacemi týdně a na trase se bude létat v pondělí, středu, pátek a neděli. Vyrazte proto ochutnat tuto mladou balkánskou republiku třeba jen na prodloužený víkend od pátečního rána do neděle či pondělí.

Náš tip: Kupte si jednosměrnou letenku do Prištiny a vymyslete si road-trip dle vlastních preferencí. Wizz Air létá z Vídně také do albánské Tirany a Kukesi či Skopje a Ohridu v Severní Makedonii.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kosova

Cestování do Kosova „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kosovu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Prištiny za 741 Kč

Z Vídně do Kosova: podzimní letenky do Prištiny


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)