Z Vídně do Jihoafrické republiky v business třídě (i přes Velikonoce)
13.2.2024

Z Vídně do Jihoafrické republiky v business třídě (i přes Velikonoce)

28 848

O této nabídce

S levnými letenkami do světa v business třídě se nám nyní roztrhl pytel. Tentokrát si pro nás připravila aerolinka EgyptAir zpáteční letenky v businessu z Vídně do Jihoafrické republiky, konkrétně do Johannesburgu (JNB), za 28 848 Kč. Termíny jsou dostupné během března do začátku dubna letošního roku a vypsali jsme je pro vás to rámečku níže. Co třeba termín od 19. března do 4. dubna, kdy v JARu strávíte i Velikonoce. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v hlavním městě Egypta Káhiře (CAI).

Kromě pohodlných sedaček, prvotřídního menu, vstupů do salónků přináší business třída také benefity v podobě zavazadlové politiky. S sebou na jih Afriky si totiž můžete vzít 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu egyptského dopravce si vezmete velké kabinové zavazadlo (do 55 × 40 × 23 cm) a osobní věc.

   TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

   Do Jihoafrické republiky nejen na safari

   Zhluboka se nadechněte a nechte se omámit krásami černého kontinentu. Vydejte se do Krugerova národního parku, ryzí africké divočiny, a pozorujte pasoucí se zebry, hrdé žirafy i mohutné slony. Tohle není žádná zoo, žádné klece, jen opravdová, dechberoucí příroda. Lvi i se svou zlatavou hřívou mají v oblibě opalování na vyhřáté silnici a levharty zas můžete pozorovat schované v korunách stromů. Poznejte křovácké Lesotho, zamiřte na jih na sluncem políbené pláže Durbanu nebo za dobrodružstvím do kaňonu Oribi Gorge. Projeďte jeho divoké vody na raftu nebo do něj rovnou skočte po hlavě, jištěni jednou z největších houpaček světa.

   Ubytování

   Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

   Autopůjčovna

   Půjčte si auto a navštivte to nejlepší, co JAR nabízí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 383 Kč na den.

   Podmínky pro cestování

   Cesta do Jihoafrické republiky

   Do Jihoafrické republiky se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v JAR“.

   Náhled letenky z Vídně do Jihoafrické republiky v business třídě za 28 848 Kč
   Z Vídně do Jihoafrické republiky v business třídě (i přes Velikonoce)

   Bude se hodit

   Letiště Káhira (CAI)

   Letiště Vídeň (VIE)

   EgyptAir

   Subscribe
   Upozornit na
   guest
   1 Komentář
   nejnovější
   nejstarší nejlépe hodnocené
   Zpětné vazby
   Ukázat všechny komentáře
   Už ti letenky nikdo nevyfoukne
   Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
   Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)