Z Vídně do Helsinek na prodloužené víkendy v březnu
2.2.2023

Z Vídně do Helsinek na prodloužené víkendy v březnu

1 046

O této nabídce

Relativně nová linka Ryanairu z Vídně do Helsinek (v provozu od 19. prosince 2022) je velmi zajímavou možností, jak si na pár dnů a za pár stovek zaletět do Finska. Využijte aktuálně zlevněných březnových letenek a vydejte se do Skandinávie na některý z prodloužených víkendů v březnu. Zpáteční letenky z Vídně do Helsinek ulovíte v rezervačním systému aerolinky za 1 046 Kč. Dopravce na lince operuje 3× týdně – pondělky, pátky a soboty.

Podmínky pro cestování

Cestování do Finska

Cestování do Finska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Finsko“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Helsinek

Polární záře, sobi a nekončící běžkařské trati vedoucí nádhernou severskou přírodou. Finsko je zemí tisíců jezer a nekonečných lesů a Helsinky zas městem kvalitního designu a architektury. Art Nouveau můžete obdivovat na slavném vlakovém nádraží nebo národním divadle. Určitě omrkněte neotřelou kapli ticha Kampii a super moderní kostel vytesaný do skály Temppeliaukio. Doplujte trajektem k vojenské pevnosti Suomenlinna, navštivte Senátní náměstí, rybí trh a dej si panáka finské vodky a výborné hovězí Palapaisti. A co by to bylo za návštěvu Finska bez saunování!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Helsinek za 1 046 Kč

Z Vídně do Helsinek na prodloužené víkendy v březnu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)