Z Vídně do Burgasu i o letních prázdninách
27.5.2020

Z Vídně do Burgasu i o letních prázdninách

1 082

O této nabídce

Bulharsko patří mezi nejoblíbenější letní destinace českých turistů. Navzdory rušícím se dovolenkovým zájezdům se tu nachomýtá akce od nízkonákladovky Ryanair na letenky z Vídně do Burgasu od 1 082 Kč. Letenky o pár stovek dráž je možné pořídit i na letní prázdniny. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm, avšak na plavky a ručník to bohatě stačí. Za klasický příručák si budete muset připlatit 6 €/směr za odbavené zavazadlo do 10 kg 15 €/let.

Koronavirová pandemie Bulharsko zasáhla velmi mírně. Momentálně země eviduje kolem 1 600 aktuálních případů nemocných. V Bulharsku jsou již volně přístupné hranice, avšak turisté musí zatím po příletu podstoupit dvoutýdenní karanténu. Vzhledem ale k přijatelnému vývoji nemoci, je velká pravděpodobnost, že i toto opatření bude brzy zrušeno.

Proč navštívit Burgas?

Leží obklopen Burgaským, Atanasovským a Mandrenským jezerem, má Zagorku a Ropotamo a mnoho dalších důvodů k návštěvě. Uprostřed Burgasu na náměstí Trojkata postává katedrála Cyrila a Metoděje – nejúchvatnější stavba Bulharska. V lesoparku Rosenec to voní po cedrech a sekvojích. Přístav je jako stvořený k nekonečnému toulání. Moře průzračné, pláže v barvě sůl/pepř. Hladovým servíruje ryby na rožni se šopákem se sýrem sirene. K tomu Zagorku – místní pivko. Historii odhaluje v archeologickém muzeu, kulturně žije na ulici mezi umělci nejrůznějších dovedností. Odpočinek vám dopřeje v horách Strandža na břehu řeky Ropotamo poseté lekníny. Že už máte důvodné podezření, že se bez Burgasu neobejdete?

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
  • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadla s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: srpen – říjen 2020
  • Termíny:
    • 14. – 21. srpna za 1 838 Kč
    • 29. září – 2. října za 1 460 Kč
    • 2. – 9. října za 1 082 Kč

Ubytování

Ubytování v Bulharsku hledejte tradičně přes Booking, AirBnb či Hotels. Přímo v Burgasu nás nejvíce oslovily tyto Diamond Beach Apartmány za 449 Kč/os./noc s bazénem přímo u pláže nebo tento Burgas Beach Resort za 450 Kč/os./noc taktéž s bazénem přímo u pláže.

Autopůjčovna

Pokud nebudete chtít zůstat jen ve městě, ale poznat i bulharskou přírodu, rozhodně si půjčte vlastní auto. Přehled těch nejlepších vozů najdete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Burgasu za 1 082 Kč

Z Vídně do Burgasu i o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Laudamotion

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)