Z Vídně do albánské Tirany
10.3.2020

Z Vídně do albánské Tirany

512

O této nabídce

Pokud vás nelákají tradiční evropské destinace jako je třeba Londýn, Paříž či Amsterdam, je tato akční letenka přímo pro vás!  S nízkonákladovkou Wizz Air nyní můžete letět do turismem neprobádané Albánie. Do hlavního města balkánské země Tirany se můžete vydat přímým letem z Vídně už za 512 Kč. V ceně letenky nalezneme pouze malé příruční zavazadlo, což na pár dní turistiky určitě stačí.  U Wizz Airu tradičně zaplatíte nejnižší cenu jen tehdy, pokud jste členy věrnostního programu Wizz Discount Club (WDC). Pokud ne, budete si muset pár korun připlatit. Jestliže létáte často nejméně ve dvou osobách, rozhodně doporučujeme věrnostní program zakoupit. Podrobnosti o Wizz Discount Clubu naleznete ZDE.

Albánie patřila po dlouhou dobu do zapomenutého koutu Evropy. Dnes ji znovu objevují turisté toužící po netradičním evropském dobrodružství. Na své si přijdou nejen milovníci pláží, ale také ti, kteří hledají zalíbení v horských tůrách po neobydlených vršcích s čarovnými výhledy a divokými řekami. Jedná se o ideální destinaci pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
  • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: duben – červen
  • Termíny:
    • 11. duben – 16. duben za 512 Kč (768 Kč bez WDC)
    • 9. květen – 12. květen za 512 Kč (768 Kč bez WDC)
    • 7. červen – 9. červen za 512 Kč (768 Kč bez WDC)

Ubytování

V Albánii je pro našince poměrně levno a výjimkou nejsou ani ubytovací služby. Přímo v Tiraně bychom se ubytovali v tomto čtyřhvězdězdičkovém hotelu Goldencity ležícím přímo v centru města za 435 Kč/os./noc, ještě levnější volbou je například pronájem tohoto bytu za 245 Kč/os./noc. Další nabídky ubytování hledejte jako vždy na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Náhled zpáteční letenky z Vídně do Tirany za 512 Kč

Z Vídně do albánské Tirany


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)