Z Prahy na zimní Lofotské ostrovy
24.11.2022

Z Prahy na zimní Lofotské ostrovy

4 782

O této nabídce

Hodně dlouho jsme tu neměli zajímavou akci na Lofotské ostrovy! To dnes ale napravíme díky nabídce norské letecké společnosti Norwegian a blížícímu se svátku „Black Friday“. Promokód „BLACKFRIDAY22“ nám zlevní letenky na sever Norska, jejichž cena tak klesne pod 5 tisíc Kč. Zpáteční letenky z Prahy na letiště Harstad/Narvik u města Evenes ulovíte za 4 782 Kč.

Zlevněné letenky je možné ulovit v termínech od 5. prosince 2022 do 25. března 2023. Doporučujeme se vám ale vyhnout prosinci a lednu, kdy se téměř nerozednívá, a vyrazit na Lofotské ostrovy až v únoru nebo březnu – ideálních měsících pro pozorování polární záře. V obou směrech vás čeká jeden pohodlný přestup v Oslu, který lze v některých případech rozhodně využít k rychlému exkurzu hlavního města Norska.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cestování do Norska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Promokód: BLACKFRIDAY22″
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s max. rozměry 38 x 30 x 28 cm a váhou max. 10 kg
 • Dostupnost: prosinec 2022 – březen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 13. – 16. 1. za 4 974 Kč
  • 26. – 30. 1. za 4 957 Kč
  • 9. – 13. 2. za 4 931 Kč
  • 16. – 28. 2. za 4 782 Kč
  • 3. – 7. 3. za 4 857 Kč
  • 8. – 14. 3. za 4 857 Kč
  • 17. – 21. 3. za 4 875 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zimní Lofoty

Představte si sami sebe na hřbetě nádherného severského koně, s dlouhou hřívou, o půlnoci, pod krásou polární záře mihotající se na jinak temném nebi. To je jen střípek z toho, co zimní Lofoty nabízí. Zasněžená krajina s bíle pudrovanými skalisky dává vyniknout malebným červeným roubenkám, drsná příroda pod bělostnou pokrývkou křehne. Dny jsou tu v zimě krátké, v prosinci světlo slunce zůstane schované za obzorem zcela. Přesto je zima nesmírně vděčným obdobím, kdy fotogenické norské Lofoty fotit a pozorovat.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejflexibilnějším dopravním prostředkem pro prozkoumávání ostrovů jistě bude automobil. Ten si snadno zapůjčíte v naší autopůjčovně. Poté již můžete směle vyrazit vzhůru zážitkům. Velká část souostroví je propojena silnicí E10 a z Evenesu se do známého střediska Reine, které leží na samém jihu Lofot, se dostanete po necelých 300 km jízdy.

Náhled letenky z Prahy do Evenes za 4 782 Kč

Z Prahy na zimní Lofotské ostrovy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Norwegian

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)