Z Prahy na Tenerife přímým letem za parádní cenu
31.3.2021

Z Prahy na Tenerife přímým letem za parádní cenu

3 984

O této nabídce

V rezervačním systému českého dopravce Smartwings se dnes ráno objevily letenky z Prahy na Tenerife za ceny, které skutečně nejsou běžné. Zpáteční letenky z Prahy na Tenerife pořídíte v termínu od 7. do 14. května za parádní cenu 3 984 Kč. Letenky na týdenní pobyt (pátek – pátek) o týden dříve či později pak ulovíte za stále pěknou cenu 6 354 Kč. Standardní cena letenek na tento největší z Kanárských ostrovů se přitom pohybuje mezi 8 a 9 tisícikorunami za zpáteční letenku, neváhejte proto s rozhodnutím příliš dlouho…

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska (vč. Kanárských ostrovů) prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem.  Kanárské ostrovy se nyní nachází v červené kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + doložit negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem. Podívejte se na seznam laboratoří na Kanárských ostrovech. Další podmínky viz semafor. Do termínu vaší cesty se ovšem může jejich postavení několikrát změnit – doufejme, že případně jen k lepšímu.

Proč na Tenerife

Válendo na pláži? Jo, ale Tenerife toho nabízí mnohem víc! Ač koupačka v kanárských vodách je skvělá, byla by velká škoda zůstat jen u ní. Vyjeďte lanovkou na Mount Teide a pokochejte se sopečnou krajinou z výšky. Až vás zamrazí po zádech! Vydejte se na výlet zvlněnou scenérií severu, sedněte na loďku a nechte se dovézt až ke gigantickým útesům Los Gigantes. Odpočiňte si se sklenkou červeného vína v ruce a s chutí tapas v rustikálním stylu. Navštivte jeden z mnoha zábavních parků, které Tenerife nabízí, thajsky laděný Siam Park je tím nejnovějším a zaslouženě si získal velikou oblibu u dětí i dospělých.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Tenerife se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 3 984 Kč

Z Prahy na Tenerife přímým letem za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)