Z Prahy na Maltu nejen o letních prázdninách 2021
10.11.2020

Z Prahy na Maltu nejen o letních prázdninách 2021

1 725

O této nabídce

Se zajímavou nabídkou ty, kteří se nebojí plánovat s dostatečným předstihem, dnes přišla letecká společnost Air Malta. Ta nabízí letenky z pražského letiště na středomořský ostrov Malta na spoustu termínů v příštím roce. Zpáteční letenky z Prahy na Maltu pořídíte, vč. termínů během letních prázdnin, za 1 725 Kč. Základní tarif „Go Light“ obsahuje jen příruční zavazadla, s nímž si však na ostrově bohatě vystačíte. Termínovou inspiraci hledejte v našem kalendáři, nejlevnější letenky však pořídíte přímo na webu aerolinky.

Na Maltě se nudit nebudete

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenované po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Maltě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do příštího léta času dost…

Autopůjčovna

Maximum ze středomořského ostrova poznáte během svého výletu díky půjčené káře. Na nabídku vozidel se mrkněte do naší autopůjčovny. Se samotnou rezervací auťáku nemusíte, stejně jako v případě ubytka, nikam spěchat.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 1 725 Kč

Z Prahy na Maltu nejen o letních prázdninách 2021


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)