Z Prahy na Madeiru přímým letem
10.2.2022

Z Prahy na Madeiru přímým letem

4 159

O této nabídce

Madeira v minulých dnech výrazně uvolnila podmínky vstupu, když jedinou povinností zůstal vyplněný příjezdový formulář. Využijte této žhavé novinky a zaleťte si na „ostrov věčného jara“ na křídlech tuzemské aerolinky Smartwings. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy na Madeiru pořídíte v několika málo jarních termínech za velmi hezkou cenu 4 159 Kč. K dispozici jsou celkem čtyři termíny na přelomu března a dubna (kratší, týdenní i delší na plnotučných 10 dnů pobytu).

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

 Madeira zrušila většinu vstupních podmínek a jedinou byrokratickou zátěží před cestou tak zůstal registrační formulář (k vyplnění v rozmezí 48 – 12 hodin před cestou).

Pro využívání služeb na místě se vám ale bude hodit i některý z dokladů bezinfekčnosti (očkování / uzdravení / AG test). Více informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Madeiře“ nebo na stránkách VisitMadeira.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Madeira momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 4 159 Kč

Z Prahy na Madeiru přímým letem


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)