Z Prahy na Kanárské ostrovy přes zimní měsíce
6.10.2022

Z Prahy na Kanárské ostrovy přes zimní měsíce

2 669

O této nabídce

V aktuální nabídce španělské nízkonákladové aerolinky Vueling ulovíte kromě levných letenek do Barcelony za 1 126 Kč, které jsou mimochodem i základem tohoto tipu, také akční letenky na Kanárské ostrovy. Jedná se o letenky z Prahy s jedním přestupem (garantovaným) právě v katalánské metropoli v rámci obou směrů. Bez nutnosti v Barceloně nocovat se můžete z Prahy vypravit do Las Palmas na ostrově Gran Canaria za 2 669 Kč nebo na ostrov Lanzarote za 3 159 Kč.

Letět se samozřejmě dá také na další z Kanárských ostrovů – Fuerteventura či Tenerife. V případě těchto cílových destinací se již ale bohužel nevyhnete delším přestupům a nocování na letišti…

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 4 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy na Gran Canarii za 2 669 Kč

Z Prahy na Kanárské ostrovy přes zimní měsíce


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)