Z Prahy na Island přímými lety v závěru letní sezony
24.6.2024

Z Prahy na Island přímými lety v závěru letní sezony

3 209

O této nabídce

Islandská aerolinka Play i nadále zlevňuje letenky s cílem na svém domovském ostrově „ohně a ledu“. Nejlevnější letenky z Prahy na Island dnes v jejím rezervačním systému pořídíš dokonce za 3 209 Kč, a to např. v termínu od 3. do 13. října 2024. Sezónní spojení je dopravcem tradičně operováno do konce platnosti letního letového řádu, tj. do závěru října (letos 2× týdně – čtvrtek a neděle). Využij levných letenek do Reykjavíku a vyprav se na Island v závěru letní sezony. U nejkrásnějších vodopádů se již nebudeš tísnit s davy dalším turistů a dosyta oceníš relax v termálních pramenech

Veškeré informace o letišti v Keflavíku (KEF), vč. tipů na dopravu z letiště do Reyjkjavíku, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se ti bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihneš za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budeš absolutním pánem svého času. Mrkni se do naší autopůjčovny, která ti odhalí konkrétní nabídku přesně ve tvém termínu. Využít můžeš i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spoj spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjč si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Prahy do Reykjavíku za 3 209 Kč

Z Prahy na Island přímými lety v závěru letní sezony


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)