Z Prahy na indonéský ostrov Bali
10.8.2020

Z Prahy na indonéský ostrov Bali

14 269

O této nabídce

Oblíbená exotika v jihovýchodní Asii, to pro mnohé představuje indonéský ostrov Bali. Vyrazte se o tamějších krásách přesvědčit na vlastní oči díky aktuálně dostupnému tarifu letecké společnosti Turkish Airlines, která nabízí zpáteční letenky z Prahy na Bali za lákavou cenu 14 269 Kč. Cestou vás v obou směrech čeká pouze jeden svižný přestup v Istanbulu a letenky obsahují i odbavená zavazadla s celkovým limitem 30 kg. I tyto aspekty činí inzerovaných letenek „velmi zajímavé zboží“. Vydejte se z pražského Letiště Václava Havla na indonéský ostrov Bali např. v termínu do 7. do 21. února 2021, anebo si vyberte z dalších termínů v našem kalendáři.

COVID-19 info: ostrov Bali by měl být pro zahraniční turisty otevřen od 11. září, což je zároveň datum spuštění finální fáze otevírání ostrova pro turismus. 

Vzhůru na Bali

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavená zavazadla s celkovým limitem 30 kg + příruční
  • Dostupnost: říjen + listopad (návraty i v prosinci) 2020 & únor + březen 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Širokou a pestrou paletu nabídek ubytka hledejte tradičně na Bookingu či Agodě, kde na vás zejména v jihovýchodní Asii mohou čekat zajímavější ceny. S rezervacemi ubytování bychom však čekali, než se přiblíží termín vašeho výletu, neboť situace v cestovním ruchu může být ještě proměnlivá. Případně rezervujte taková bydla, která umožňují bezplatné storno. 

Náhled letenky z Prahy na Bali za 14 269 Kč

Z Prahy na indonéský ostrov Bali


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)