Z Prahy na Azorské ostrovy: Sao Miguel v únoru a březnu
2.2.2023

Z Prahy na Azorské ostrovy: Sao Miguel v únoru a březnu

5 624

O této nabídce

Dlouho se neobjevily nějaké zajímavé letenky na Azorské ostrovy. Pomyslná mračna nyní roztrhala až nabídka portugalské letecké společnosti TAP Air Portugal, v jejímž rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Prahy na Sao Miguel za sympatickou cenu 5 624 Kč. Letenky s cílem ve městě Ponta Delgada pořídíte za inzerovanou cenu v termínech během druhé poloviny února a po celý březen. Cestou na Azorské ostrovy i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v Lisabonu. Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel, která vám k týdennímu pobytu na ostrově Sao Miguel bohatě postačí.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Cestování do Portugalska, vč. Azorských ostrovů, je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za nádhernou přírodou na Azory

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Týdenní pronájem vozu vás v březnových termínech vyjde na 2,5 – 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Ponta Delgady za 5 624 Kč

Z Prahy na Azorské ostrovy: Sao Miguel v únoru a březnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)