Z Prahy do Ženevy na lednové prodloužené víkendy
12.11.2022

Z Prahy do Ženevy na lednové prodloužené víkendy

1 278

O této nabídce

V rezervačním systému letecké společnosti easyJet ulovíte levné letenky do Švýcarska. Zpáteční letenky z Prahy do Ženevy na prodloužené lednové víkendy od 1 278 Kč. Odlety jsou z Prahy naplánovány na páteční odpoledne a návraty na odpoledne pondělní. Vypravte se na víkendový výlet Ženevskému jezeru nebo si na den odskočte do nedalekého francouzského Lyonu. Společnost vám budou dělat zasněžené vrcholky Alp.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Cestování do Švýcarska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření na místě naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Ženevy

Navštivte kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Svůj výlet úchvatným Švýcarskem začněte v Ženevě, je úplně jiná, než byste čekali. I když je kosmopolitním centrem a domovem velkých organizací, působí spíš jak klidná vesnička pokojně ležicí na břehu průzračného Ženevského jezera. Nabízí malebné staré město i světově proslavený CERN. Ženeva je ale především branou k naprosto dechberoucímu hornatému okolí, k romantickým výhledům na zámek Château de Chillon a k vinným révám Lavaux.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 278 Kč

Z Prahy do Ženevy na lednové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)