Z Prahy do Ženevy na jarní prodloužené víkendy
25.2.2022

Z Prahy do Ženevy na jarní prodloužené víkendy

798

O této nabídce

Už více než týden je možné cestovat do Švýcarska jako dřív – tedy bez jakéhokoliv zatížení „COVID byrokracií“. Toho se sluší využít, obzvlášť když nízkonákladová aerolinka easyJet ve svém rezervačním systému nabízí levné letenky z Prahy do Ženevy. Vyrazte na prodloužený víkend k Ženevskému jezeru díky zpátečním letenkám za 798 Kč. Ty jsou dostupné během března a první poloviny dubna – dolety jsou plánovány na páteční odpoledne a návraty na pondělní dopoledne. Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny pořídíte také letenky na termíny během května a června, kdy lze s pěknou cenovkou zakoupit i návraty na nedělních večerních rotacích.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Od 17. února 2022 je možné do Švýcarska cestovat bez jakýchkoliv omezení, zkrátka jako dřív. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření na místě naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Ženevy

Navštivte kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Svůj výlet úchvatným Švýcarskem začněte v Ženevě, je úplně jiná, než byste čekali. I když je kosmopolitním centrem a domovem velkých organizací, působí spíš jak klidná vesnička pokojně ležicí na břehu průzračného Ženevského jezera. Nabízí malebné staré město i světově proslavený CERN. Ženeva je ale především branou k naprosto dechberoucímu hornatému okolí, k romantickým výhledům na zámek Château de Chillon a k vinným révám Lavaux.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 798 Kč

Z Prahy do Ženevy na jarní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)