Z Prahy do západoafrické Gambie po celý rok
22.8.2022

Z Prahy do západoafrické Gambie po celý rok

7 698

O této nabídce

Nejlevnější letenky z Prahy do subsaharské Afriky jsou v posledních měsících doménou letecké společnosti Brussels Airlines. Ty vůbec nejlevnější pořídíte v případě cesty z Prahy do Gambie. Do této malinké západoafrické země, ležící při ústí stejnojmenné řeky do Atlantského oceánu v sevření Senegalu, se můžete vydat prakticky po celý rok za velmi lákavé ceny. Zpáteční letenky z Prahy do Banjulu aktuálně pořídíte za moc hezkou cenu 7 698 Kč. Gambii lze označit za „Afriku pro začátečníky“, kde si na své přijdou milovníci plážové dovolené i aktivnější jedinci.

Cestou do Gambie vás čeká jeden přestup v Bruselu v obou směrech. Základní tarif „Light“ obsahuje přepravu příručního zavazadla. Bude-li potřebovat i zavazadlo k odbavení zvolte letenky ve vyšším tarifu „Basic“, za něž zaplatíte 10 192 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gambie

Před cestou do Gambie je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem. Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gambii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Brussels Airlines nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8 kg
 • Dostupnost: listopad 2022 – květen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 21. 11.
  • 5. – 12. 12.
  • 12. – 19-. 12.
  • 31. 1. – 7. 2.
  • 7. – 14. 3.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Gambie!

Gambie je malou africkou zemí oplývající obrovským bohatstvím – tím přírodním. Pobřeží je lemováno zlatými plážemi s oázami kokosových palem, azurové oceánské vody vytváří idylické laguny. Ve vnitrozemí bují exotická flora i fauna, v korunách stromů pokřikují šimpanzi a na hladině řeky Gambie splývají hroši a krokodýli. Panorama dotváří mohutné kmeny baobabů starých až několik stovek let. Gambie je zkrátka dobrou volbou, kde si užít svou dovolenou – mísí v sobě poznání i odpočinek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Banjulu za 7 698 Kč

Z Prahy do západoafrické Gambie po celý rok


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)