Z Prahy do Zadaru během jarních státních svátků
6.2.2023

Z Prahy do Zadaru během jarních státních svátků

1 125

O této nabídce

Pokud si chcete užít příjemné jarní teploty v Dalmácii, navštívit úchvatná krasová jezera a využít u toho velikonoční či květnové svátky, tak vás jistě potěší nabídka Ryanairu. U něj totiž pořídíte přímé lety z Prahy do Zadaru během dubna a května. Letět můžete na prodloužené víkendy či na týden a cena letenky se pohybuje okolo 1 500 Kč. Nejlevnější letenka vás vyjde na 1 125 Kč v datech od 7. do 13. května, kdy zároveň využijete volné pondělí. Pokud chcete letět přes jiné jarní svátky, můžete si zakoupit letenku také přes Velikonoce či Svátek práce. Ryanair létá z Prahy do Zadaru pětkrát týdně, takže nabídla levných letenek je široká a stačí si vybrat podle svého gusta.

Co se zavazadel u Ryanairu týče, tak si můžeme bez příplatku vzít pouze 1 malou osobní věc (o rozměrech 40 × 25 × 20 cm). Za příplatek od 357 Kč v jednom směru si můžete ke gatu přinést příruční zavazadlo o hmotnosti do 10 kg a rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, tak si ho můžete přikoupit od 571 Kč v jednom směru. Rozměry odbaveného zavazadla nesmějí překročit 119 × 119 × 81 cm a váhově se musíte vejít do 20 kg.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Od 9. dubna 2022 mohou cestovatelé ze zemí Evropské unie vstoupit na území Chorvatska bez jakýchkoliv restrikcí. Nově není nutné dokládat svou bezinfekčnost ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace ohledně vstupu do Chorvatska naleznete v našem článku „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zadar – nejen památky, ale i nespoutaná příroda

Navštivte Zadar – divokého koně Severní Dalmácie, jemuž hlasitě zazvoní kopyta, až s vámi projede Pevninskou branou strážící město, se kterým procváláte hlubokou historií během návštěvy Městské věže na Národním náměstí, kostela svatého Donáta z 9. století, trojlodní katedrály a mnoha dalších antických a renesančních památek. Prokličkuje přístavem mezi obrovskými výletními loděmi, mohutně zařehtá, před branami Muzea antického skla, plného netradičních archeologických nálezů. Tryskem oběhne všech pět studní na náměstí Trg Pet bunara a nakonec vás vezme na místa, kde uvidíte nezapomenutelnou světelnou instalaci Pozdrav slunci a uslyšíte unikátní koncert Mořských varhan! Nesnažte se jej zkrotit, jen si tu divokou jízdu pořádně vychutnejte!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 1 125 Kč
Z Prahy do Zadaru během jarních státních svátků

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)