Z Prahy do turecké Antalye s odbaveným zavazadlem
11.9.2022

Z Prahy do turecké Antalye s odbaveným zavazadlem

3 475

O této nabídce

Aerolinka SunExpress, která je společným projektem Lufthansy a Turkish Airlines, bude z Prahy do turecké Antalye létat po celý rok. Standardně měla linku mezi Prahou a oblíbenou tureckou destinací ležící na pobřeží Středozemního moře obsluhovat pouze do konce letního letového řádu, nakonec však provoz na lince prodlouží i přes celou zimu. Na trase bude operovat 1× týdně, každou neděli.

Zpříjemněte si proto zimní měsíce výletem do jižního Turecka. Zpáteční letenky z Prahy do Antalye ulovíte v rezervačním systému dopravce za pěknou cenu 3 475 Kč. Jedná se o přímé lety. Základní tarif „SunEco“ navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s limitem 20 kg.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do turecké Antalye

Země na dvou světadílech, vzduch se závanem orientu. Nesmírné bohatství kulturní, přírodní i historické, k tomu odpočinek na rozpáleném písku Turecké riviéry. Antalya je branou tohohle starobylého ráje, ztraťte se v bludišti domů s bílou fasádou, tolik typických pro osmanskou architekturu. Stůjte v úžasu před přírodním klenotem Pamukkale, v překladu bavlněný hrad. A opravdu, příkrý svah s terasovitými jezírky je pokryt sněhobílou horninou, jak kdyby kusem látky. Táhněte podél pobřeží až k ruinám Uzuncaburç a romantické pevnosti Kizkalesi. Smlouvejte ceny třpytivých ozdob a barevných šátků na všudypřítomných bazarech, uvolněte svá těla v tureckých lázních Hamam.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 3 475 Kč

Z Prahy do turecké Antalye s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)