Z Prahy do Tuniska: letenky do Tunisu po celý podzim a zimu
3.7.2023

Z Prahy do Tuniska: letenky do Tunisu po celý podzim a zimu

3 405

O této nabídce

Nespoléhejte se na nabídku cestovních kanceláří a vypravte se do Tuniska na vlastní pěst. Díky aktuální promo akci německé aerolinky Lufthansa ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Tunisu za skvělé ceny od 3 405 Kč. Vybírat můžete z mimořádně pestré palety termínů od konce října až do března nadcházejícího roku. Levné letenky jsou k dostání prakticky na všech nedělních rotacích v uvedeném cestovním období.

Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu pouze příručního zavazadla, s nímž však týden na severu Afriky určitě zvládnete. A pokud ne, není nic snazšího než si letenky rovnou zakoupit ve vyšším tarifu „Economy Classic“ s příplatkem cca 700 Kč směr. Routing obsahuje jeden klidný přestup v německém Mnichově (MUC) během letu tam i zpět.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tuniska

Cestování do Tuniska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tunisku“.

Náhled letenky z Prahy do Tunisu za 3 405 Kč

Z Prahy do Tuniska: letenky do Tunisu po celý podzim a zimu


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)