Z Prahy do Thajska s odbaveným zavazadlem
5.3.2020

Z Prahy do Thajska s odbaveným zavazadlem

11 584

O této nabídce

Vydejte se do Thajska díky akčním letenkám od Finnairu. Do exotické země jihovýchodní Asie tak můžete pořídit zpáteční letenky z Prahy už za 11 584 Kč. Finnair patří k jedné z nejlepších evropských aerolinek, a tak není divu, že v ceně najdeme i odbavené zavazadlo do 23 kg. Cestou absolvujete jedno krátké mezipřistání v Helsinkách, kde počkáte na Airbus A350, na jehož palubě delší leg poletíte. Do Thajska jsou letenky dostupné od dubna do října 2020 (s výjimkou srpna). Vyrazte do Thajska třeba v termínu od 1. do 10. května. Bangkok vám také může sloužit i jako přestupní bod na okolní thajské ostrovy, popřípadě do různých dalších asijských destinací. Pro přesun do ostatních lokací jihovýchodní Asie, využijte například nízkonákladovou společnost Air Asia nebo Lion Air. 

Thajci jej nazývají městem andělů, my mu říkáme město hříchu. Bangkok je svobodnou metropolí, kde transsexuálové potkávají buddhistické mnichy, kde kolem honosných zlatých chrámů vyrůstají skleněné mrakodrapy, kde je klid meditace nestoudně protínán zvuky nekončících párty. Bangkok je zkrátka zážitkem na celý život, tak okuste to hříšné jablko, projednou nebudete vyhnáni z ráje. Roztočte to v šílené Khao San, vyrazte si z kopýtka na Soi Cowboy. Navštivte ale i úchvatný chrám úsvitu Wat Arun, relaxujte v zahradách Bang Krachao a jeďte smlouvat na plovoucí trhy! V Bangkoku rozhodně nezapomeňte navštívit restauraci letecké společnosti Air Asia, která jako jediná na světe servíruje jídlo z letadel na zemi.

Ubytování

Po noci strávené v letadle do Bangkoku se můžete ubytovat například v Royal Rattanakosin Hotelu za 324 Kč/os./noc či Boonsiri Place Bangkok Hotelu za 275 Kč/os./noc. Další nabídky kde se ubytovat najdete tradičně přes Booking, Hotels nebo Agodu.

Víza

Pokud váš pobyt v Thajsku nepřekročí dobu 30 dnů, víza řešit nemusíte.

Náhled letenek z Prahy do Bangkoku za 11 584 Kč

Z Prahy do Thajska s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Finnair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)