Z Prahy do Rwandy nebo Ugandy: mnoho termínů po celý rok
18.7.2022

Z Prahy do Rwandy nebo Ugandy: mnoho termínů po celý rok

10 724

O této nabídce

V nabídce leteckého dopravce Brussels Airlines stále ulovíte levné letenky do rovníkové Afriky! Nyní dokonce ještě o pár stokorun levněji, než jsme inzerovali na začátku června. Za zážitky a třeba trekováním goril nebo šimpanzů se můžete vypravit do Rwandy – díky zpátečním letenkám z Prahy do Kigali za 10 724 Kč – nebo sousední Ugandy, v jejímž případě vás zpáteční letenky z Prahy do Entebbe vyjdou na 12 534 Kč!

Základní tarif „Eco Light“ tradičně zahrnuje pouze přepravuje příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali bágl k odbavení, kupujte letenky ve vyšším tarifu „Eco Basic“ s příplatkem cca 50 €/směr. Cestou do Rwandy/Ugandy i zpět vás čeká pouze jeden pohodový přestup v letišti v Bruselu (pečlivě si vyberte termín – někdy vám lety v Belgii svižně navazují, jindy naopak díky dlouhému stopoveru zbude čas na prohlídku Bruselu).

Náš tip: A pokud se nemůžete rozhodnout, jestli do Rwandy nebo Ugandy, poskládejte si open-jaw letenku. Otevřená letenka do Rwandy s odletem u Ugandy vás vyjde na parádních 11 629 Kč! V případě plánů většího výletu se také vyplatí přemýšlet o vízech z programu „East African Visa“. Tříměsíční víza validní pro opakovaný vstup do Rwandy, Ugandy i Keni vyjdou na 100 USD.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rwandy

Rwanda v polovině července ještě více uvolnila podmínky pro cestovatele. Aktuálně je před cestou do země nutné disponovat negativním testem a vízem. Vzhledem k lokálním pravidlům ale doporučujeme disponovat také očkovacím certifikátem  (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Rwandě“.

Cesta do Ugandy

Před cestou do Ugandy výrazně doporučujeme disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinné je také turistické vízum (lze zařídit online)

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ugandě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Ubytko ve Rwandě

Ubytko v Ugandě

Náhled letenky z Prahy do Kigali za 10 724 Kč
Z Prahy do Rwandy nebo Ugandy: mnoho termínů po celý rok
Náhled letenky z Prahy do Entebbe za 12 534 Kč
Z Prahy do Rwandy nebo Ugandy: mnoho termínů po celý rok
Náhled letenky open-jaw letenky z Prahy do Kigali s návratem z Entebbe za 11 629 Kč
Z Prahy do Rwandy nebo Ugandy: mnoho termínů po celý rok

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)