Z Prahy do Rigy na prodloužené zimní víkendy
15.12.2022

Z Prahy do Rigy na prodloužené zimní víkendy

1 140

O této nabídce

Na zimní prodloužené víkendy můžete vyrazit také do Lotyšska. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair aktuálně ulovíte levné letenky do Pobaltí. Zpáteční letenky z Prahy do Rigy vychází na 1 140 Kč. K dispozici jsou prodloužené víkendy od pátku (odlet po poledni) do pondělí (návrat v odpoledních hodinách) během ledna a února.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Cestování do Lotyšska je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Rigy

Tíhne vaše srdce ke zdobné secesi? Pak není lepší místo než lotyšská Riga. Procházejte se ulicemi a nechte se unášet všemi těmi přírodními motivy kroutícími se kolem oken a vstupních portálů, polonahými bohyněmi a jejich rozpuštěnými vlasy, precizně vytesanými do kamene. Obdivujte kresby a malby secesního muzea. Nezapomeňte ale ani na přírodu téhle pobaltské země, pobřeží Jūrmala, doslova pobřeží, je lemováno bílými písky a průzračnou vodou ledově studeného moře. Malebná krajina podél řeky Gauja je zdobena rozeklanými skalisky a prorůstá černými lesy, za zpěvu ptáčků jí vedou nádherné procházky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 140 Kč

Z Prahy do Rigy na prodloužené zimní víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)