Z Prahy do podzimního Skotska
26.5.2020

Z Prahy do podzimního Skotska

938

O této nabídce

Skotsko je jednou z nejhezčích destinací, která by neměla chybět v hledáčku žádného milovníka Britského souostroví a krásné přírody.  Vydejte se proto z Prahy do podzimního Skotska přímým letem již za 938 Kč. Za téměř analogickou cenu jsou lety do Edinburghu dostupné také na prosinec. Nabídku těchto letenek má pod palcem irská nízkonákladová společnost Ryanair. V ceně letenek se tak nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm. Za klasický příručák si budete muset 6 €/směr připlatit. 

Vstup na Britské ostrovy se turistům otevírá 8. června. Od tohoto data platí pro všechny přilétávající cestující povinná dvoutýdenní karanténa. Ačkoli jsou levné letenky dostupné i na letní prázdniny, akci inzerujeme až od podzimu, kdy je velká pravděpodobnost, že budou tato opatření již zrušena.

A proč do podzimního Skotska?

Zem tajemstvím opředených vřesovišť s melancholickým počasím a z dáli znějícími tóny dud. Edinburgh je klenotem celého Skotska, Královská míle vás provede od jeho pyšně se tyčícího hradu přes tři kostely až ke královskému paláci a opatství v Holyroodu. Poté se vydejte na pouť až na daleký sever, do větrem ošlehaných kopců a malebných údolí mezi nimi, do krajiny opuštěné, vzpurné, ale i odměňující, a to svou krásou a výhledy do dáli. Zavítejte na Isle of Skye, nazývaný výkladní skříní Skotska, romantické zříceniny tam zdobí zvlněný kraj.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
  • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadla s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: září, říjen, prosinec 2020
  • Termíny:
    • 23. – 29. září za 978 Kč
    • 27. – 29. října za 938 Kč
    • 3. – 10. prosince za 1 058 Kč

Ubytování

S rezervací ubytování ve Skotsku můžete ještě nějaký ten pátek počkat. Případně vyhledávejte ubytování s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu, AirBnb či Hotels. Ubytovat se můžete například v tomto hotelu Yotel, který se nachází přímo v srdci Edinburghu za 913 Kč/os./noc nebo třeba v OYO St Andrews za 585 Kč/os./noc i se snídaní.

Autopůjčovna

Pro probádání té pravé skotské přírody určitě doporučujeme zapůjčit vlastní vůz. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Edinburghu za 938 Kč

Z Prahy do podzimního Skotska


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)