Z Prahy do Paříže na podzimní prodloužené víkendy
13.6.2022

Z Prahy do Paříže na podzimní prodloužené víkendy

1 606

O této nabídce

Konkurenční prostředí na trase mezi Prahou a pařížským letištěm Orly, na níž momentálně operují dvě aerolinky, přináší cestovatelům ovoce v podobě levných letenek z Prahy do Paříže. Za akční ceny momentálně ulovíte letenky na podzimní prodloužené víkendy v listopadu a prosince. Odlety jsou vždy v pátek, zatímco návraty v neděli.

O chlup levnější letenky z Prahy do Paříže, pořídíte v rezervačním systému aerolinky Vueling, která létá v pátek ráno a v neděli odpoledne, a to od 1 606 Kč. V nabídce konkurenční Transavie na vás čekají zpáteční letenky za 2 tisíce Kč. Tato letecká společnost ale létá v pátek i neděli večer – ušetříte tak den dovolené a navíc má i štědřejší zavazadlovou politiku (hned 2 příručáky v základní ceně, přičemž ten větší vám zdarma odbaví)!

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Před cestou do Francie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Paříže

Paříž za hubičku? Oh là là! Je jedno, jestli tam letíte poprvé, nebo jste v Paříži strávili půlku života, tahle francouzská metropole je prostě srdeční záležitost. Umění, kavárny, mosty, věže, dámy v baretech (très chic!), klid zahrad i ruch velkoměsta, croissanty, vůně růží, šampaňské, romantické procházky a ten úchvatný Notre Dame… Musíme pokračovat? Francouzi vědí, jak žít, tak to zkuste taky a poobědvejte na Montmartru, navštivte moderní ​Centre Pompidou a nezapomenutelný západ slunce sledujte shora z Eiffelovky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 606 Kč

Z Prahy do Paříže na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Transavia

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)