Z Prahy do Osla nejen na zářijové prodl. víkendy
26.6.2023

Z Prahy do Osla nejen na zářijové prodl. víkendy

1 571

O této nabídce

V dnešní promo akci nízkonákladové aerolinky Eurowings ulovíte levné letenky z Prahy do Skandinávie. Začínáme zlevněnými letenkami do norského hlavního města, Osla, kam si můžete zaletět na prodloužené zářijové víkendy nebo i delší pobyty, během nichž stihnete procestovat také jižní část Norska. V případě prodloužených víkendů se jedná o ideální časy letů s odletem v pátek po poledni a návratem v neděli večer. Zpáteční letenky z Prahy do Osla pořídíte v rezervačním systému dopravce za 1 571 Kč. 

Na prodloužený víkend do Osla

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společností Eurowings nebo snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo (40 × 30 × 25 cm) á 8 kg
 • Dostupnost: září 2023
 • Příkladové termíny:
  • 1. –  3. 9.
  • 11. –  17. 9.
  • 15. –  17. 9.
  • 18. –  25. 9.
  • 20. –  24. 9.
  • 20. –  27. 9.
  • 22. –  24. 9.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cestování do Norska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Prahy do Osla za 1 571 Kč

Z Prahy do Osla nejen na zářijové prodl. víkendy


Bude se hodit

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)