Z Prahy do Osla na jarní prodloužené víkendy
14.4.2022

Z Prahy do Osla na jarní prodloužené víkendy

1 823

O této nabídce

Mladá norská aerolinka Flyr, kterou čerstvě můžeme vídat také na pražském letišti, si pro cestovatele připravila promo akci k nadcházejícím velikonočním svátkům. Díky slevovému kódu „EASTER22“ pořídíte zlevněné letenky na lince do norské metropole. Zpáteční letenky z Prahy do Osla na jarní prodloužené víkendy vás vyjdou na pěknou cenu 1 823 Kč. Odlety jsou naplánovány na čtvrteční odpoledne a návraty na nedělní dopoledne. Cestovní období limituje výlety do poloviny června a akce je platná do Velikonočního pondělí včetně.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cestování do Norska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Flyr (ideálně na mobilním telefonu)
  • Zavazadla: příruční zavazadlo á 38 × 30 × 20 cm (8 kg)
  • Dostupnost: 20. dubna – 15. června 2022
  • Platnost akce: do pondělí 18. dubna (půlnoc)
  • Promokód: „EASTER22“
  • Termíny:
    • všechny prodloužené víkendy od dubna do června za 1 823 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na výlet do Osla

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání norské přírody bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmu jsou v Norsku, stejně jako ceny většiny služeb, bohužel poměrně drahé. Je třeba počítat s částkami kolem 1 200 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Osla za 1 823 Kč

Z Prahy do Osla na jarní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Letiště Praha (PRG)

Flyr

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)