Z Prahy do New Yorku vč. odbavených zavazadel
11.2.2020

Z Prahy do New Yorku vč. odbavených zavazadel

10 481

O této nabídce

Zajímavými letenkami do New Yorku se to v poslední době jen hemží. Tyto levné letenky nejen do New Yorku (ale i mnoha dalších destinací „za velkou louží“) však zpravidla mívají v základní ceně jen příruční zavazadlo. Jednou z mála světlých výjimek nabízejících zapsané zavazadlo ( a to rovnou počtu dvou kusů) i v základním tarifu jsou Singapore Airlines. Praha, odkud Singapurci do New Yorku létají, se sice okolním letištním (Berlín, Mnichov či Vídeň) nemůže rovnat cenově, ovšem odlet právě z pražského Letiště Václava Havla je pro mnoho cestovatelů stále benefitem, za nějž si rádi připlatí. A aktuální cenovka na trase z Prahy do New Yorku ukazující 10 481 Kč je rozhodně lákavá.

Vydejte se do New Yorku během podzimních dní. Pár termínů je dostupných během září a na přelomu devátého kalendářního měsíce s říjnem, více potom po čas listopadu. Pozor si pak dejte na delší přestupy ve Frankfurtu. Zatímco během zpáteční cesty se delšímu dennímu přestupu nevyhnete, tak v rámci cesty za oceán to rozhodně půjde. Třeba v příkladovém termínu od 10. do 18. září.

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks + příruční
  • Dostupnost: září – listopad 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Na základě vlastní zkušenosti vám v New Yorku rádi doporučíme tento pohodový Howard Johnson v Queensu za 1 632 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Další možnosti hledejte tradičně na osvědčených portálech jakými jsou Booking, Hotels a AirBnB.

Víza

Před svou první cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Hravě to zvládnete z pohodlí domácího gauče i díky našemu návodu. 

 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 481 Kč

Z Prahy do New Yorku vč. odbavených zavazadel

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)