Z Prahy do Marseille na zimní prodloužené víkendy
23.11.2022

Z Prahy do Marseille na zimní prodloužené víkendy

978

O této nabídce

Využijte dnešních slev u Ryanairu a ušetřete nějakou tu stokorunu například na letenkách do francouzského Marseille. V rámci tzv. „Cyber weeku“ dnes irská letecká společnost nabízí slevy na letenky s odlety uprostřed týdne (od úterý do čtvrtka). Na jih Francie se můžete vydat na lednové či únorové prodloužené víkendy od čtvrtečního večera do nedělního poledne. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Marseille ulovíte za 978 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Marseille

Nejstarší francouzské město, srdce Provence s Notre Dame i Madonou s Ježíškem shlížející z Garde – nejvyššího místa Marseille, která vás pošle do Musée d’Histoire de Marseille, kde se dozvíte vše, co pak ověříte v praxi – procházkou po Vieux Port – starém přístavu, kde to žije, skvěle se tu jí i pije, až k pevnostem svatého Jana a Mikuláše. Nasát aroma města, radí Madona v Košíku – čtvrti Le Panier, kde to voní po doutnících, anýzu z pastisu a pěkně se tu bloudí v romantických zákoutích. Sportovcům nabídne obří fotbalový Stade Vélodrome a ostatním oddych na některé z přilehlých pláží. Užijte si Marseille, když právě tepe pro vás!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Marseille za 978 Kč

Z Prahy do Marseille na zimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)