Z Prahy do Lucemburku na prodloužené víkendy
16.10.2022

Z Prahy do Lucemburku na prodloužené víkendy

2 948

O této nabídce

Díky přímým letům z Prahy do Lucemburku v podání tamější letecké společnosti Luxair si můžete zaletět na prodloužený víkendy do Lucemburska. Zpáteční letenky v nabídce aerolinky pořídíte za 2 948 Kč. K dispozici jsou termíny na prodloužené víkendy (odlet v pátek odpoledne a návrat v pondělí taktéž v odpoledních hodinách) prakticky po celou dobu platnosti zimního letového řádu – od listopadu až do března nadcházejícího kalendářního roku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lucemburska

Cestování do Lucemburska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lucembursku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Lucemburku za 2 948 Kč

Z Prahy do Lucemburku na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Luxair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)