Z Prahy do Kodaně na víkendové otočky během dubna
6.3.2024

Z Prahy do Kodaně na víkendové otočky během dubna

1 112

O této nabídce

Využijte zlevněných letenek v nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair a zaleťte si na víkendovou otočku do dánské metropole. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Kodaně(CPH) ulovíte v rezervačním systému aerolinky od 1 112 Kč. K cestě do Dánska využijete sobotní ranní rotace s odletem v 8:50. Zpátky se můžete vracet ranní letem v neděli (v Kodani by na vás tedy čekalo 21 hodin) nebo až v pondělí večer. Levné dubnové letenky samozřejmě pořídíte také na mnoho termínů během pracovního týdne, neboť Ryanair na lince po čas platnosti letního letového řádu létá každý den.

Veškeré informace o letišti v Kodaň (CPH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: duben 2024
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 7. 4. za 1 112 Kč
  • 13. – 14. 4. za 1 135 Kč
  • 13. – 15. 4. za 1 334 Kč
  • 20. – 21. 4. za 1 381 Kč
  • 27. – 28. 4. za 1 601 Kč
  • 27. – 29. 4. za 1 815 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na otočku do Kodaně

Kodaň – město, které vás dostane už svým názvem! K – jako kolo, kterým tu dojedete kamkoli zcela bezpečně, protože cyklisté mají všude přednost. O – jako odpočinek v některém z parků, kterých je po celém městě nespočet. D – jako delikatesy, které nutně musíte ochutnat. Třeba smørrebrød – hranatý žitný chléb s máslem a oblohou, co zasytí na celý den. A – jako architektura, díky níž tu žije historie s modernou v naprosté harmonii a N – jako navždy – navždy vám zůstane Kodaň se svou Malou mořskou vílou, druhým nejdelším mostem a druhým nejstarším zábavním parkem na světě hluboko zaryta v srdci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 1 112 Kč

Z Prahy do Kodaně na víkendové otočky během dubna


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)