Z Prahy do Kanady (Vancouver, Calgary, Toronto atd.) za mimořádně akční ceny
26.8.2020

Z Prahy do Kanady (Vancouver, Calgary, Toronto atd.) za mimořádně akční ceny

7 919

O této nabídce

Nejnovější lákavý tarif aerolinek z letecké aliance SkyTeam (Air France, Delta Airlines a KLM) vybízí k výletu z Prahy do Kanady. Za mimořádně akční ceny, které začínají na 7 919 Kč za zpáteční letenku, se můžete vypravit do Vancouveru v Britské Kolumbii, Calgary a Edmontonu v Albertě či Toronta a Montréalu na východě země. Konkrétní termíny do jednotlivých destinací naleznete přehledně sesumírované v našich kalendářích níže. Vesměs jsou dostupné termíny do prosince 2020 do května 2021. A nejvíce k cestě z Prahy do Kanady svádí ty jarní. Cestou do cílové destinace vás vždy čeká jen jeden pohodlný přestup v Amsterdamu, nebo Paříži. Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, budete-li potřebovat i odbavené, vyjde vás na cca 1 306 Kč/směr.

Vydejte se například do Vancouveru v jarním termínu od 6. do 19. května za 7 919 Kč anebo si nakombinujte open-jaw letenku z Prahy do Vancouveru a návratem z Calgary v tomtéž termínu za 8 478 Kč.

Pohádkový Vancouver

Mezi písečnými plážemi při pobřeží Tichého oceánu a zasněženými vrcholky hor leží pohádkový Vancouver. Zimy tam jsou mírnější než ve zbytku Kanady a příroda je přenádherná. Využijte obou světů, které tenhle kraj nabízí. Zdolejte Mt. Seymour, obdivujte podmanivou krásu lesů v Capilanu i majestátní velryby a černobílé kosatky obývající přilehlé oceánské vody. Půjčte si auto a vyrazte na road trip po dálnici Sea to Sky otevírající po cestě do Whistleru dechberoucí výhledy. Navštivte muzea, galerie, restaurace, Vancouver je tak kosmopolitní, že v jediném městě naleznete snad celý svět.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Autopůjčovna

Na západě i východě Kanady se vám bude vlastní kára! Tak se mrkněte do naší autopůjčovny, kde jich naleznete nespočet!

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 7 919 Kč

Z Prahy do Kanady (Vancouver, Calgary, Toronto atd.) za mimořádně akční ceny

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru s návratem z Calgary za 8 478 Kč

Z Prahy do Kanady (Vancouver, Calgary, Toronto atd.) za mimořádně akční ceny


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Delta Air Lines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)