Z Prahy do Káhiry s odbaveným zavazadlem
30.8.2022

Z Prahy do Káhiry s odbaveným zavazadlem

4 970

O této nabídce

V aktuálně probíhající promo akci řecké letecké společnosti Aegean Airlines máte možnost ulovit levné letenky do egyptské Káhiry. Zpáteční letenky z Prahy do Káhiry vás vyjdou na sympatickou cenu 4 970 Kč! Základní tarif“ Saver“ navíc obsahuje přepravu odbaveného zavazadla, tudíž se při balení nebude nutné nijak omezovat. Dostupné je velké množství termínů od ledna do března 2023, přičemž právě zimní měsíce lze považovat za nejpříznivější k návštěvě města z hlediska počasí.

Cestou do druhého nejlidnatějšího města Afriky i zpět do ČR vás čeká vždy jeden přestup v řeckých Athénách – v rámci cesty „tam“ je delší (cca 8 hodin) a vyplatí se zajet si metrem na večeři a drink do centra města. Pokud se do Káhiry chystáte, tak nad touto nabídkou příliš dlouho nepřemýšlejte (akce platí do zítřejší půlnoci). Akčních letenek přímo do Káhiry je jako šafránu a standardní cena se pohybuje nad hranicí 8 tisíc Kč.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Káhiry za 4 970 Kč

Z Prahy do Káhiry s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)