Z Prahy do jarního Zadaru
20.3.2023

Z Prahy do jarního Zadaru

od 521

O této nabídce

Co si takhle zaletět příští týden na dva dny do chorvatského Zadaru? Nebo spíš později během jara? Není problém! Nejlevnější letenky z Prahy do Zadaru ulovíte u aerolinky Ryanair od konce března do května. Cena zpátečních letenek začíná na 521 Kč a termín s touto krásnou cenovku připadá už na příští týden – tedy odlet 28. a návrat 30. března. Nejnižší ceny letenek pořídíte na úterních a čtvrtečních rotacích, ale o pár stovek dráž zakoupíte i letenky na prodloužené víkendy nebo i na celý týden.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Pokud potřebujete příručák větší, můžete si ho přikoupit od 379 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 20 kg vás případně bude stát od 557 Kč v jednom směru. 

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Pro cesty do Chorvatska již nepotřebujete žádné očkování, test, ani příjezdový formulář. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Chorvatské město, které vás překvapí

Navštivte Zadar – divokého koně Severní Dalmácie, jemuž hlasitě zazvoní kopyta, až s vámi projede Pevninskou branou strážící město, se kterým procváláte hlubokou historií během návštěvy Městské věže na Národním náměstí, kostela svatého Donáta z 9. století, trojlodní katedrály a mnoha dalších antických a renesančních památek. Prokličkuje přístavem mezi obrovskými výletními loděmi, mohutně zařehtá, před branami Muzea antického skla, plného netradičních archeologických nálezů. Tryskem oběhne všech pět studní na náměstí Trg Pet bunara a nakonec vás vezme na místa, kde uvidíte nezapomenutelnou světelnou instalaci Pozdrav slunci a uslyšíte unikátní koncert Mořských varhan! Nesnažte se jej zkrotit, jen si tu divokou jízdu pořádně vychutnejte!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud máte spadeno na návštěvu Plitvických jezer, nejjednodušeji se tam dostanete půjčeným autem. Auto si můžete zarezervovat předem přes naši autopůjčovnu a půjčení menšího vozu vás vyjde na 705 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 521 Kč
Z Prahy do jarního Zadaru

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)