Z Prahy do jarního Krakova i na jednodenní otočky
13.3.2023

Z Prahy do jarního Krakova i na jednodenní otočky

od 967

O této nabídce

Chcete vyrazit do jednoho z nejkrásnějších polských měst, ale nechcete strávit 5 hodin v autě? Nezoufejte, Ryanair nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do Krakova, kdy vyměníte hodiny v autě za hoďku v letadle. Letenky jsou k mání od 967 Kč a dostupných je spousta termínů od konce března do června. Do Krakova si levně můžete zaletět na jednodenní otočku nebo klidně i na pár dní, například v termínu od 16. do 17. května.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo s rozměry 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si můžete přikoupit od 282 Kč v jednom směru, případně odbavené zavazadlo do 20 kg vás vyjde od 495 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Polska

Cesty do Polska jsou již nyní zcela bez omezení, k našim sousedům již nepotřebujete očkování, test ani žádné formuláře. Pro aktuální informace a opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v Polsku.“

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Královské město Krakov

Neprávem opomíjený, s úchvatnou historií, přátelskou atmosférou a překvapením na každém rohu! To je polský Krakow! Navštivte jej – budete stát vlastníma nohama na největším středověkém náměstí v Evropě se starobylou 70 m vysokou radniční věží. Na vlastní oči spatříte impozantní Wawel – hrad, který byl přes 500 let útočištěm polských králů. Vlastní husí kůži ucítíte v dračí jeskyni, kde žil kdysi drak trýznící místní lid, než mu princ Krak (odtud Krakow) uťal hlavu. A na vlastní chuťové buňky vyzkoušíte dokonalé místní pirožky plněné vším, co si umíte i neumíte představit, abyste pak stěží vlastními slovy popisovali, jak mimořádný Krakow je!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Krakova za 967 Kč
Z Prahy do jarního Krakova i na jednodenní otočky


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)