Z Prahy do japonského Tokia s Qatar Airways
4.3.2020

Z Prahy do japonského Tokia s Qatar Airways

11 996

O této nabídce

Se zajímavou cenovkou na letenkách do japonské metropole přichází luxusní Qatar Airways. Z Prahy do Tokia pořídíte akční zpáteční letenku již za 11 996 Kč. Cestou vás čeká jeden rychlý přestup v Dauhá. V ceně jsou navíc nadstandardní 2 kusy odbavených zavazadel s limitem až do 30 kg.  Z Tokia si tak můžete přivézt, kromě zážitků, i pořádnou kupu suvenýrů. Akční letenky z Prahy do Tokia jsou dostupné téměř po celý rok. Nás zaujal termín v období květnových svátků od 30. dubna do 10. května. 

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla do 30 kg + klasické příruční
  • Dostupnost: březen 2020 – únor 2021 (s výjimkou srpna)
  • Termíny:

Ubytování

Ubytko v Japonsku si můžete srovnat přes Booking, Hotels nebo Agodu. V Tokiu nás nejvíce zaujal APA Hotel Pride za 991 Kč/os./noc nebo Sotetsu Fresa Inn hotel za 1 061 Kč/os./noc.

 

Víza

Pro české občany neplatí vízová povinnost.

Náhled letenky z Prahy do Tokia za 11 996 Kč

Z Prahy do japonského Tokia s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)