Z Prahy do Göteborgu v druhé půlce léta
28.7.2022

Z Prahy do Göteborgu v druhé půlce léta

718

O této nabídce

Letních letenek z Prahy doslova a do písmene za pár stovek během letoška již nejspíše mnoho nebude. Pokud neprahnete po polehávání na rozpálených plážích kolem Středozemního moře, dejte šanci severu a vydejte se na několik dnů do jižního Švédska. V rezervačním systému aerolinky Ryanair právě ulovíte levné zpáteční letenky z Prahy do Göteborgu za 718 Kč! Jedná o termínové kombinace od středy do neděle. Letenky za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny pořídíte v závěru srpna a potom prakticky na libovolný termín v září.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní informace, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po prohlídce samotného Göteborgu vyrazte i do švédské přírody. Maximální flexibilitu vám zajistí vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si svého favorita. Pětidenní pronájem vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca 8 tisíc Kč. Během září lze počítat s trochu nižšími cenami kolem 6 tisícovek.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 718 Kč

Z Prahy do Göteborgu v druhé půlce léta


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)