Z Prahy do Gdaňsku na prodloužené víkendy
25.7.2023

Z Prahy do Gdaňsku na prodloužené víkendy

od 1 342

O této nabídce

Vydej se na sever Polska k Baltskému moři. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíš zpáteční letenky z Prahy do Gdaňsku, jejichž cena začíná na 1 342 Kč. Nejlevnější termín ulovíš od 16. do 20. září a další data jsou k mání po celé září a říjen. Lety připadají na středu a sobotu, kdy si poskládáte perfektní prodloužený víkend v tomto malebném polském městě.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o max. rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 300 Kč/směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 431 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Malebný Gdaňsk a jeho okolí vás okouzlí

Překrásný Gdaňsk je jedním z nejstarších měst Polska a zároveň jedním z trojlístku známého jako Trojměstí. Dává na odiv svou předválečnou architekturu a zdobnost kostelů, kostel Panny Marie se svými mohutnými zdmi sahajícími až do nebes je nazýván korunou celého Gdaňsku. Druhým z trojice měst jsou lázeňské Sopoty, pobřežní městečko s půl kilometru dlouhým molem, nabízejícím příjemné procházky na slaném mořském vzduchu. Třetí, Gdyně, je proslulá svou sbírkou muzeí a kulturními akcemi, ale i výbornými restauracemi, bary a jazz a blues milujícím nočním životem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Všechny podmínky vstupu do Polska již byly zrušeny a cesty jsou volné. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Náhled letenky z Prahy do Gdaňsku za 1 342 Kč
Z Prahy do Gdaňsku na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Gdaňsk (GDN)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)