Z Prahy do dánského Billundu
5.9.2022

Z Prahy do dánského Billundu

738

O této nabídce

Levné letenky do Dánska ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy do Billundu ulovíte po čas měsíců září a října za pěknou cenu 738 Kč. Levné letenky do malého dánského města, které je proslavena zejména jako sídlo světoznámé firmy LEGO, pořídíte na prodloužené víkendy od čtvrtka (odlet ve večerních hodinách) do soboty (návrat v sobotu večer). Vstupenky do Legolandu, kde si užijete páteční den, snadno zakoupíte na této stránce od 329 DKK (cca tisíc Kč).

Podmínky pro cestování

Cestování do Dánska

Cestování do Dánska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Dánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Billundu za 738 Kč

Z Prahy do dánského Billundu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)