Z Prahy do chorvatského Zadaru v závěru sezony
6.9.2022

Z Prahy do chorvatského Zadaru v závěru sezony

798

O této nabídce

Ještě jste letos nebyli v Chorvatsku? Pak máte pravděpodobně jednu z posledních možností, jak ulovit levné letenky do Chorvatska! V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair na vás čekají zpáteční letenky z Prahy do Zadaru za pěknou cenu 798 Kč (např. v termínu od 14. do 20. října). Říjen, během něhož se dají letenky za ceny oscilující kolem jedné tisícikoruny pořídit, je zároveň posledním měsícem, kdy bude tato linka z Prahy v provozu (obnova ji čeká až příští rok na jaře). Pro úplnost doplníme, že z Prahy do Zadaru se stále létá 4× týdně (úterý, čtvrtek, pátek i sobota).

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte nejen blízké okolí Zadaru. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 798 Kč

Z Prahy do chorvatského Zadaru v závěru sezony


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)