Z Prahy do Bulharska za pár stovek: letenky do Varny
6.1.2023

Z Prahy do Bulharska za pár stovek: letenky do Varny

740

O této nabídce

Na bulharské pobřeží Černého moře můžete bez obav vyrazit také v zimních měsících. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Varny za 740 Kč (ta samozřejmě platí pro cestovatele disponující členstvím ve WDC, ostatní za letenky zaplatí stále pěkných 1 218 Kč). Linka je operována 2× týdně, vždy ve středu a sobotu ve večerních hodinách. Vyrazte proto do Bulharska na malý zimní road-trip, klidně jen na prodloužený víkend. Rychlou koupačku sice podstoupí jen otužilejší jedinci, ale šum moře a sluneční paprsky si jistě nechá líbit každý. A navíc se na místě můžete těšit na mimosezonní ceny.

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Cestování do Bulharska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na skok do bulharské Varny

Varna? Její návštěva nebude marná! Mořská metropole Bulharska nabízí vše, po čem duše cestovatelská prahne. Ať už lehnete pod stoleté stromy v Přímořském parku, vymetete umělecké galerie, prolezete torpédoborec Druzki v Národním námořním muzeu, navštívíte neuvěřitelně zachovalé římské lázně Odessos, Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie, budovu Opery a Dramatického divadla na náměstí Nezávislosti, jen tak si zaběháte po pláži, svlažíte tělo ve vlnách Černého moře, večer vyrazíte do rušných ulic velkoměsta nebo si uděláte výlet pár kilometrů za město na Zlaté písky, romantický, z červených skal přírodou vytvořený mys Kaliakra či obří balvany Pobit Kamak stojící uprostřed louky, nebude pro vás Varna prostě marná!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Určitě nezůstávejte celý pobyt pouze v hlavním městě. Půjčte si automobil a projeďte kus Bulharska. Pohodlného parťáka po vaše cestování objevíte v naší autopůjčovně nebo využijte služby prověřené lokální půjčovny „TOP Rent a car“. Čtyřdenní pronájem malého vozu vyjde během zimy na cca 1 500 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 740 Kč

Z Prahy do Bulharska za pár stovek: letenky do Varny


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)