Z Prahy do Budapešti na letní prodloužené víkendy
8.6.2022

Z Prahy do Budapešti na letní prodloužené víkendy

858

O této nabídce

Do Budapešti se během letních termínů nemusíte vydávat pouze vlakem, nýbrž i letadlem! Ve vybraných termínech pořídíte zpáteční letenky na prodloužené víkendy za srovnatelné ceny a navíc se nemusíte děsit zpoždění, které vlaky kvůli neustále opravovanému koridoru mezi Prahou a Brnem aktuálně pravidelně nabírají. Zpáteční letenky z Prahy do Budapešti ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair od 858 Kč. Zpravidla nejlevnější kombinace vyjdou od soboty do úterý. Ideální poměr mezi cenou a nutností čerpat případnou dovolenou ale nabídnou již pondělní večerní návraty.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maďarska

Cestování do Maďarska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maďarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Budapešti

Město guláše, čardáše a termálních lázní. Tahle „perla Dunaje“ oplývá jedinečným šarmem, bohatým životem a spoustou rozličných vůní a chutí. Kochejte se překrásnou architekturou římského amfiteátru a secesní čtvrtí. Navštivte Budínský hrad a největší synagogu Evropy, vykoupejte se v původních tureckých lázních a obdivujte panoramata okouzlující Budapešti v noci. Vydejte se na tržnici Nagy Vasarcsarnok pro šťavnaté klobásy, uherák a voňavou papriku. Maďarsko je také domovem langošů, seženete je na každém rohu, ale pro ty nejlepší se zakysanou smetanou zavítejte do proslulého Retró Büfé.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 858 Kč

Z Prahy do Budapešti na letní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)