Z Prahy do Budapešti na jednodenní otočky
3.2.2023

Z Prahy do Budapešti na jednodenní otočky

1 338

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Ryanair s příchodem letního letového řádu výrazně navýší četnost letů mezi Prahou a Budapeští! K současným dvěma týdenním rotacím (pondělí a pátek) přidá dalších šest! Od konce března se mezi oběma metropolemi bude létat každý den s výjimkou soboty. V úterý a pátek to bude dokonce 2× denně. A právě úterky můžete díky časně ranní a druhé večerní rotaci jednoduše využít k jednodennímu výletu do maďarského hlavního města. Zpáteční letenky z Prahy do Budapešti doslova na otočku pořídíte od 1 338 Kč. Vybrat si můžete prakticky jakékoliv úterý od závěru března do června – ceny jsou velmi podobné a vždy se vejdete do dvou tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maďarska

Cestování do Maďarska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maďarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na jednodenní otočku do Budapešti

Město guláše, čardáše a termálních lázní. Tahle „perla Dunaje“ oplývá jedinečným šarmem, bohatým životem a spoustou rozličných vůní a chutí. Kochejte se překrásnou architekturou římského amfiteátru a secesní čtvrtí. Navštivte Budínský hrad a největší synagogu Evropy, vykoupejte se v původních tureckých lázních a obdivujte panoramata okouzlující Budapešti v noci. Vydejte se na tržnici Nagy Vasarcsarnok pro šťavnaté klobásy, uherák a voňavou papriku. Maďarsko je také domovem langošů, seženete je na každém rohu, ale pro ty nejlepší se zakysanou smetanou zavítejte do proslulého Retró Büfé.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 1 338 Kč

Z Prahy do Budapešti na jednodenní otočky


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)