Z Prahy do Bruselu na prodloužené červnové víkendy
25.5.2022

Z Prahy do Bruselu na prodloužené červnové víkendy

398

O této nabídce

Belgie v pondělí definitivně zrušila všechny podmínky vstupu i povinnost nosit roušky na veřejnosti (vč. hromadné dopravy)! Využije uvolněných opatření a naplánujte si výlet na prodloužený víkend do Bruselu nebo i dalších krásných belgických měst jakými jsou bezesporu vodními kanály protkané Bruggy, historický Gent či univerzitní Lovaň. Zpáteční letenky z Prahy na bruselské letiště Charleroi ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za parádní cenu 398 Kč, a to v termínu od 4. do 7. června. Další červnové prodloužené víkendy již z hlediska nákladů zatíží vaši peněženku více – ceny zpátečních letenek se pohybují v rozmezí 1 a 2 tisíc Kč, což je ale stále velmi sympatická částka.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Cestování do Belgie je od pondělí opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Bruselu

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 398 Kč

Z Prahy do Bruselu na prodloužené červnové víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)