Z Prahy do Barcelony na prodloužené listopadové víkendy
25.7.2022

Z Prahy do Barcelony na prodloužené listopadové víkendy

1 158

O této nabídce

Levné letenky do Barcelony „umí“ kromě Vuelingu také Ryanair. V jeho nabídce se sice letenky z Prahy do Barcelony za lákavé ceny neobjevily několik měsíců, nyní se ale situace otáčí. Do oblíbené turistické destinace se můžete vypravit na prodloužené víkendy během listopadu. Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony pořídíte za 1 158 Kč. Odlety jsou naplánovány na sobotní podvečer a návraty na úterní dopoledne.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 158 Kč

Z Prahy do Barcelony na prodloužené listopadové víkendy


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)