Z Prahy a Ostravy na víkendový výlet do Varšavy
31.10.2022

Z Prahy a Ostravy na víkendový výlet do Varšavy

1 294

O této nabídce

Polský národní dopravce LOT navýšil frekvenci letů z Prahy do Varšavy na pět denně. Kromě toho bude i během zimního letového řádu pokračovat v provozu přímé linky z Ostravy! I díky těmto dobrým zprávám si můžete naplánovat víkendový výlet do Varšavy za slušnou cenu. Nejlevnější letenky seženete na víkendové otočky (sobota – neděle) v listopadu, kdy zpáteční letenky z Ostravy do Varšavy pořídíte za 1 294 Kč.  Výlety z Prahy na prodloužené víkendy vyjdou na 2 tisíce Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Cestování do Polska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Varšavy

Varšava, hlavní město Polska, je půvabné a působivé. Poseto hrady, zámky a nesčetnými kostely vybízí k poznávání duchovna a historie. Královský hrad z konce 13. století je symbolem města, palác na vodě v parku Lazienki se pyšní nádherným zdobením. Národní muzeum vlastní rozsáhlou sbírku umění, rozhodně stojí za návštěvu. Odpoledne se pak toulejte dlážděnými, křivolakými uličkami, zastavte na kávu v jedné z místních kaváren. V tradičních mléčných barech jakoby se zastavil čas, dostanete velkou porci jídla za malý peníz a královsky si pošmáknete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Varšavy za 1 294 Kč
Z Prahy a Ostravy na víkendový výlet do Varšavy
Náhled letenky z Prahy do Varšavy za 2 274 Kč

Z Prahy a Ostravy na víkendový výlet do Varšavy


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)