Z Mnichova na Srí Lanku s Etihad Airways
8.11.2022

Z Mnichova na Srí Lanku s Etihad Airways

13 992

O této nabídce

Velmi dlouho jsme vám nepřinesli tip na akční letenky na Srí Lanku (v poslední době je jich totiž jako šafránu), což se ale dnes změní! V aktuální promo akci prémiové letecké společnosti Etihad Airways ulovíte zpáteční letenky z Mnichova na Srí Lanku za sympatickou cenu 13 992 Kč. Cílovou destinací na ostrově se stane hlavní město Colombo. Termíny jsou dostupné po čas prvního kvartálu kalendářního roku 2023, tj. od ledna do března, a soustředí se zejména na prostředek týdne (úterky a středy).

Základní tarif „Value“ obsahuje taktéž bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Routing vás povede přes domácí hub dopravce v Abú Dhabí, a to v obou směrech. Zejména v případě cest na Srí Lanku vás v Perském zálivu čeká delší layover (vč. nocování). Doporučujeme nezůstávat na letišti, vyrazit omrknout noční Abú Dhabí a následně využít k odpočinku hotelový pokoj dle svého gusta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Srí Lanku

Před cestou na Srí Lanku je nutné disponovat dokladem o očkování nebo negativní testem. Povinné je také elektronické vízum. Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Srí Lance“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na Srí Lanku

Do batohu sbalte hrnek, pár kaček, plavky, klobouk, připravte se, že samota vás na Srí Lance tížit nebude a vyrazte! Ochutnat slavný Cejlonský čaj, prodrbat choboty místním kolosům. S davy nadšenců se vydrápat na Adamovu horu – mrknout na jeho stopu a dotknout se nebe! Na pláži Mirissa složit znavené tělo pod palmu a přidat se k 1 % lidí na zeměkouli, kteří kdy spatřili velrybu. Tuktukem nebo vlakem projíždět úchvatnou divočinou! V národním parku Yala zahlédnout plaché levharty. A cestou zpět si do zaprášeného, Srí Lankou vonícího, báglu vhodit alespoň jednoho malého Buddhu na památku a taky pro štěstí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Colomba za 13 992 Kč

Z Mnichova na Srí Lanku s Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)