Z Mnichova na Maledivy s Etihad Airways v červnu a červenci
24.5.2023

Z Mnichova na Maledivy s Etihad Airways v červnu a červenci

11 909

O této nabídce

Utečte do pozemského ráje na Maledivách ještě před začátkem letních prázdnin. V rámci aktuálně platné promo nabídky letecké společnosti Etihad Airways pořídíte zpáteční letenky z Mnichova na Maledivy za skvělou cenu 11 909 Kč. Vybírat můžete z odletů v závěru května nebo červnu a návratů v červnu a červenci. Itinerář lze naplánovat i tak, abyste využili oba červencové státní svátky (viz termín od 27. června do 6. července >> REZERVUJ ZDE)!

Základní tarif „Sale“ navíc obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 20 kg. Cestou na souostroví v Indickém oceánu i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v Abú Dhabí (AUH).

Za drobný příplatek lze také routing přes Abú Dhabí okořenit stopoverem v Perském zálivu. Stačí si v našem vyhledávači zvolit možnost „Více měst“, rozdělit zpáteční cestu jako „Malé – Abú Dhabí“ & „Abú Dhabí – Mnichov“ a na základě kalendáře níže vybrat vhodná data. Letenky na Maledivy se zastávkou v Abú Dhabí vyjdou na 12 773 Kč, a to např. v termínu 27. 6. – 5. 7. – 8. 7. 2023 >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Do ráje na Maledivy

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy za 11 909 Kč

Z Mnichova na Maledivy s Etihad Airways v červnu a červenci


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)