Z Katovic do norského Bergenu za pár kaček
18.8.2023

Z Katovic do norského Bergenu za pár kaček

od 742

O této nabídce

Léto už se pomalu chýlí ke konci, tudíž je nejvyšší čas přemýšlet nad tím, kam vyrazit během podzimu. S řešením přichází aerolinka Wizz Air, která nabízí zpáteční letenky z Katovic do norského Bergenu. Cena letenek začíná na 742 Kč, například v termínu od 19. do 24. října. Další termíny jsou k mání od září až do listopadu – listopadové termíny vychází i na prodloužené víkendy od pátku do pondělí. Na nejnižší ceny dosáhnou opět členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete minimálně ve dvou, doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí už při první zpáteční letence.

Na palubu růžového dopravce si zdarma vezmete příruční zavazadlo s max. rozměry 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 087 Kč za směr a odbavený bágl do 10 kg vás vyjde od 963 Kč v jedno směru.

Drsné Norsko, které vás okouzlí

Město sedmi vrcholů. Nad Bergenem se vysoko k nebi tyčí Sandviksfjellet, Fløyfjellet, Rundemanen, Ulriken, Løvstakken, Damsgårdsfjellet a Lyderhorn, a pokud by vám to náhodou bylo málo, prostě obujte pohory, na záda hoďte krosnu a vydejte se vstříc ohromujícím fjordům všude okolo. V regionu Voss můžete lyžovat snad na všechny způsoby, sjet divokou řeku na raftu nebo si i skočit s padákem. Kochejte se jezery a majestátními vodopády nebo se odvažte na nádhernou Trolltungu, trolí jazyk vyčnívající do volného vzduchu nad nespoutanou přírodou. Ve městě Bergen jako takovém se nechte vést úzkými uličkami až k malebným hanzovním domkům z 18.století Bryggen a ochutnejte čerstvé plody moře na tradičním rybím trhu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cesty do Norska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Katovic do Bergenu za 742 Kč
Z Katovic do norského Bergenu za pár kaček

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)